Kaitsevõrgud

Plastikust kaitsevõrkudel on väga lai kasutusvaldkond. Need on vajalikud tööstuses, transpordis ja kaubanduses. Plastikust kaitsevõrgud on parim lahendus, et kaitsta masinate või tööriistade detaile nii nende tootmisel kui ka transpordil. Kaitset vajavad detailid mis on värvitud, galvaniseeritud , poleeritud või muul viisil kõrge viimistlustäpsusega,

Võrku on lihtne paigaldada esemete ümber, sobivad ka nurkade, kumerate ja ebakorrapärase kujuga esemete ümber. Selle täiusliku paindlikkuse tõttu sobivad ideaalselt ka kõige ebakorrapärasemate vormidega ning pakuvad suurepärast kaitset välistegurite poolt põhjustatud vigastuste eest.

Kaitsevõrkude kasutamine vähendab transpordi ajal kahjusid ja vähendab seega kaebuste arvu.

Gaasiballoonide, tulekustutite kaitse – Kaitsevõrgud sobivad ideaalselt gaasiballoonide ja tulekustutite kaitseks üksteise vastu hõõrdumisel, väheneb müra ning värvi ja korrosioonikahjustused .

Pikeneb balloonide eluiga ning säilib esinduslik väljanägemine.

Sanitaarkeraamika elementide, alkoholipudelite, keraamika kaitse – Kaitsevõrku kasutatakse keraamiliste elementide kaitsmiseks, alkoholi pudelite jne kaitseks. Võrk moodustab löögikindla pinna, kaitstes õrnu pindu, mis võivad kergelt puruneda.

Vaata tootekateloogi

Küsi infot

    Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega